تبلیغات
نویـــن فـــان - وبگــاه تفــریحی و سرگـــرمی - ازدواج پسر ۸ ساله با زن ۶۱ ساله در افریقای جنوبی + عکس
نظر شما درباره وبـگاه نوین فان؟
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بروز رسانی :


     در یکی از عجیب ترین ازدواج ها، یک پسربچه ۸ ساله آفریقایی، با یک زن ۶۱ ساله ازدواج کرد.

شرح کامل خبر در ادامه مطلب ...

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در این ازدواج هیچ عقدنامه رسمی امضا نشد و عروس و داماد نیز با هم زندگی نمیکنند."سانل ماسیلِلا" که هشت سال دارد در اقدامی خرافی در برابر 100 مهمان، با زن 61 ساله ای که دارای 5 فرزند است، ازدواج کرد. این زن، "هلن شابانگو" نام دارد و در حالی بصورت نمادین با سانل ازدواج کرده است که با شوهرش زندگی میکند. به گفته سانل، اجداد مرده اش به او دستور داده اند که با این زن ازدواج کند.

Www.NovinFun.TK

به گفته خانواده سانل که 1500 پوند برای این مهمانی هزینه کرده اند، این مراسم فقط یک آیین قومی است که باید اجرا شود. مادر سانل که 46 سال دارد میگوید: "قرار بود این مراسم را کمی دیرتر انجام دهیم، اما پدربزرگ سانل اصرار داشت که قبل از مرگش این کار انجام شود.

سانل نیز هلن را برای ازدواج انتخاب کرد، چرا که او را بسیار دوست میداشت."

هلن که با فردی بسیار کوچکتر از نوه هایش ازدواج کرده است، میگوید: "ما با این کار، اجدادمان را خوشحال کردیم(!). اگر این مراسم انجام نمیشد، حتما گرفتار عذاب می شدیم."

این مراسم در شهر تاشوان در کشور آفریقای جنوبی انجام شد.

Www.NovinFun.TK

Www.NovinFun.TK

Www.NovinFun.TK
:: مرتبط با: بخش اخـبـار ,
:: برچسب‌ها: ازدواج پسر ۸ ساله با زن ۶۱ ساله در افریقای جنوبی + عکس , ازدواج پسر 8 ساله با زن 61 ساله , ازدواج های عجیب و غریب , اخبار جالب , اخبار , خبرهای روز , ازدواج یک زن با یک کودک 8 ساله , ازدواج , عروسی , عقد , عکس های عروسی پسر 8 ساله با زن 61 ساله , اخبار حوادث , جدیدترین خبرهای روز , تفریحی و سرگرمی , نوین فان , عکس های جالب , عکس , اس ام اس ,
ن : milad
ت : چهارشنبه 23 اسفند 1391