تبلیغات
نویـــن فـــان - وبگــاه تفــریحی و سرگـــرمی - مادری که نوزادش را آتش زد!
نظر شما درباره وبـگاه نوین فان؟
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بروز رسانی :

مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان ری با اشاره به سوختگی و اعتیاد یک نوزارد ۷ ماه به مواد مخدر توسط مادرش اظهار داشت: متأسفانه این کودک به دلیل استفاده مادر از مواد مخدر شدیداً به بوی مواد اعتیاد پیدا کرده است.

مژگان جمالی با اشاره به اینکه روز گذشته متوجه شدیم که یک بچه هفت ماهه توسط مادرش دچار سوختگی شده است، اظهار داشت: متأسفانه مادر این کودک به دلیل مصرف مواد مخدر و صنعتی کودک خود را به آتش کشانده بود که البته تحقیقات برای این امر ادامه دارد.

وی تصریح کرد: این مادر و کودک در یک چادر در اطراف روستای مرتضی‌گرد زندگی می‌کردند که به علت مصرف بیش از حد مواد توسط مادر، چادر آتش و در نهایت کودک هفت‌ماهه دچار سوختگی شدید شد. نیروهای اورژانس اجتماعی پس از اطلاع اقدامات اولیه را انجام دادند و کودک را از مادر جدا و در نهایت وی را به یکی از بیمارستان‌های تخصصی در شهر تهران ارجاع دادند.

مسئول اورژانس اجتماعی شهرستان ری بیان داشت: متأسفانه مرکز طبی تخصصی کودکان از پذیرش کودک ممانعت کرده بود و تأکید داشته است که این کودک باید در بیمارستان مطهری بستری شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر سازمان بهزیستی مسئولیت کودک را از طریق پیگیری مراجع قضایی به عهده گرفته است و این در حالی است که مادر وی همچنان در چادر و در همان محدوده مرتضی‌گرد زندگی می‌کند.:: مرتبط با: بخش اخـبـار ,
:: برچسب‌ها: 7ماه , آتش , آتش زدن , آتش زدن نوزتد 7 ماهه , اخبار روز , اعتیاد , اعتیاد یک نوزارد ۷ ماه , به آتش کشید , بوی مواد مخدر , خبر , سوختگی و اعتیاد , سوختگی و اعتیاد یک نوزارد , سوختگی و اعتیاد یک نوزارد ۷ ماه , سوختگی و اعتیاد یک نوزارد ۷ ماه به مواد مخدر توسط مادرش , شهرستان ری , مادر , مادری نوزادش را به آتش کشید , مواد مخدر , نوزاد , نوزادش را به آتش کشید , نوزارد ۷ ماه , کودک , مادری که نوزادش را آتش زد! , اخبار جدید , خبرهای حوادث ,
ن : milad
ت : سه شنبه 29 اسفند 1391